fbpx

O nas

Zwykły wpis

DobryGłos.pl to studio nagrań z wieloletnim doświadczeniem w nagrywaniu lektorów do audiobooków, szkoleń, prezentacji multimedialnych i reklam.  Oferujemy wybór ponad 100 głosów polskich i 300 głosów zagranicznych w 30 językach.

Nagranie dostarczamy w formie gotowej do użycia w Państwa projekcie tj. wysokiej jakości pliku WAV, który jest sprawdzony z tekstem, wyczyszczony oraz zmontowany i zmasterowany. Dzięki dużemu wyborowi lektorów Państwa nagranie może być gotowe nawet jutro. 

Jesteśmy studiem nagrań działającym na rynku od 2010 roku. Pracujemy tylko z profesjonalnymi lektorami i dbamy o to aby nagranie dotarło do Państwa w całości i w terminie.

Niektórzy z naszych klientów:

Hays IT – lektorzy native w 8 językach

Zwykły wpis

Zlecenie na nagrania dla HaysIT, które otrzymaliśmy od Tomka z Agencji Up wymagało od nas zaprzęgnięcia do pracy aż ośmiu lektorów native speakers. Pojawił się lektor angielski, czeski, włoski, holenderski, polski, niemiecki i szwedzki oraz damskie głosy hiszpański i francuski. Pierwsze wersje wszystkich nagrań dostarczyliśmy w ciągu trzech dni 🙂 Zapraszamy do sprawdzenia wybranych lektorów native speaker poniżej.

Szwedzki:

Holenderski:

 

Facebook
Facebook
Facebook